Pilguheit Montessori meetodisse


REGISTREERUMINE: https://forms.gle/nHGspNDdGqECcbJBA
❤︎ ❤︎ ❤︎

Septembris ja oktoobris kutsume kõiki väikelaste või mudilaste vanemaid, pereliikmeid, õpetajaid ja lihtsalt Montessori-huvilisi koos meiega loengutesse-vestlusringidesse Montessori meetodi võlusid avastama. Neljal järjestikusel neljapäeval avame Haapsalu Montessori keskuse uksed, et innuga tutvustada oma värskelt kinnistunud teadmisi ja taipamisi ning veidi põhjalikumalt sukelduda selle imelise lapsekeskse lähenemise alusteooriasse. Loengute fookuses on lapse areng tema esimesel kuuel eluaastal - nii nähtavad, kui varjatud aspektid, mille tundmine aitab sügavamalt mõista ja toetada lapse isiksuse kujunemise teekonda. Igal loenguõhtul otsime koos vastuseid teemakohastele küsimustele ning avame Maria Montessori elukestva uurimistöö jooksul kujunenud vaatepunkte nendele teemadele.

Vestlusõhtutel käsitleme nelja teemat:
14.09 Esimesed kuus eluaastat - kuidas need mõjutavad lapse tulevikku?
21.09 Lapse sisemised jõud - mis ajendab last tegutsema?
28.09 Kõige väiksematele, kõige parem - kuidas luua keskkonda, mis vastab lapse arenguvajadustele?
05.10 Vabadus ja piirid - kas lapse õpirõõmu ja distsipliini toetajad või kammitsejad?


❤︎ Palume oma osalemissoovist eelnevalt kindlasti märku anda, sest registreerunutele saadame mõned päevad varem konkreetset teemat avada aitavad küsimused ja arutelupunktid, mille üle eelnevalt mõtisklemine toetab nii arutelu sujuvamat kulgemist, kui ka kogutud teadmiste igapäevaelus rakendamise oskust.

❤︎ Õhtut viivad läbi Association Montessori Internationale 3-6 vanuseastme juhendajakoolituse läbinud Montessori juhendajad Jaanika Illend ja Kadri Nõlvak. Meie imeliste juhendajate kohta loe rohkem siit:
https://www.montessorihaapsalu.ee/.../3-6-manguruhma...

❤︎ Loenguõhtud on ka suurepärane võimalus tulla tutvuma meie rühmaruumidega enne oktoobrikuus taas algavaid mängutunde ning saada aimu sellest, millistest põhimõtetest rühmas tegutsedes juhindume ja kuidas need põhimõtted meie igapäevastes tegevustes väljenduvad.

❤︎ Selleks, et saaksime kõik koos täielikult keskenduda, palume lapsed loenguõhtutel koju jätta. Kui soovite meie rühmaruumi avastama tulla koos lapsega, siis pakume võimalust registreeruda individuaalsetesse tutvumistundidesse.

❤︎ Osalustasu:
1 korra pilet - 15eur
1 korra pilet perele (2 täiskasvanut) - 20eur
1 korra toetajapilet - 25eur
Kogu loenguseeria - 40eur
Kogu loenguseeria perele (2 täiskasvanut) - 60eur
Kogu loenguseeria toetajapilet - 100eur
Põnevate kohtumisteni!