Toeta meid läbi vaderiprogrammi

Haapsalu Montessori Keskuse vaderiprogramm sai ellu kutsutud eesmärgiga toetada uue avatava 3-6 mängurühma ruumi sisustamist autentsete Montessori vahenditega. Sinu annetus aitab meil luua last arendava ja toetava keskkonna, kuhu on oodatud tegutsema kõik uudishimulikud 3-6 aastased lapsed Haapsalust, Läänemaalt ja kaugemalt.

Kes on vader?

Vader on inimene, kes soovib anda hoogu ja tuge loodavale 3-6 rühmaruumile. Vaderil on võimalus panustada vahendite, mööbli ja isegi  laste õueala piirdeaia materjaliga, et meie Casa dei Bambini (it. k. "laste maja") saaks jõudsa alguse. Tutvu hetke võimalustega toetamiseks.

Kuidas vaderiks hakata?

  • Vali vahendite hulgast enda lemmik, mille vaderiks soovid hakata.
  • Tee annetus vahendi maksumuse ulatuses MTÜ Montessori Haridus Haapsalus kontole (EE167700771005337010, LHV Pank)  märkides vahendi nime "nupusilindrite komplekt"
  • Oluline: MTÜ Montessori Haridus Haapsalus“ ei ole kantud tulumaksu soodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Meie ühingule tehtud annetustelt riik tulumaksu ei tagasta.
  • Märgime toetatud vahendi juurde Sinu nime ja kutsume Sind külla, et saaksime Sulle näidata, kuidas laps vahendiga saab tööd teha. Esitleme uhkusega kõiki vadereid Casa dei Bambini ruumi seinal.
  • Võimalik on teha ka anonüümne annetus. Sellisel juhul palume märkida annetuse selgitusesse: "nupusilindrite komplekt, anonüümne".