Milline rühm valida?

Registreeri endale koht sobival nädalapäeval (K, N, L), et osaleda mängurühmas. Igas mängurühmas osaleb kuni kuus last ja lapsevanemat. Lapsega võib tulla mängurühma lapsevanema asemel ka vanavanem, lähedane pereliige või hoidja. 


Beebi ja lapsevanem mängurühm

Sissejuhatus Montessori meetodisse Sulle ja Su beebile. Ruum on kohandatud Montessori pedagoogikast inspireeritud materjalide ja tegevustega roomavatele ja istuvatele ja esimesi samme tegevatele beebidele. Assistent näitab, milliseid vahendeid ja kuidas lapsele esitleda ning selgitab, milliste oskuste arengut antud vahend toetab. Tegevus kestab 1,5 tundi ja sessiooni lõpetuseks laulame üheskoos paar laulu. 

Vanus: 5 kuni 14 elukuud
Aeg: N: 13:00-14.30, L 14:00-15:30
Kestus: 1,5 tundi
Tasu: 5€ proovitund, tutvu hinnakirjaga SIINVäikelaps ja lapsevanem mängurühm

Ettevalmistatud keskkond Montessori pedagoogikast inspireeritud materjalidega, mis toetavad lapse arengut. Tegevused hõlmavad käe ja silma koostööd, üldmotoorikat, muusikat, keelt ja kunsti, enese ja enda ümbritseva eest hoolitsemist ning söögipala valmistamist. Assistent näitab, milliseid vahendeid ja kuidas lapsele esitleda ning selgitab, milliste oskuste arengut antud vahend toetab. Kahetunnise sessiooni lõpus laulame kõik koos mõned laulud.

Vanus: 15 kuud kuni 3 aastat
Aeg: K: 14:30–16:30, N: 10:00–12:00, L: 11:00–13:00
Kestus: 2 tundi
Tasu: 5€ proovitund, tutvu hinnakirjaga SIIN